Histórico

2016/17 – Erregional Preferentea

Presidente: Mikel Mesonero

2012/13 – Erregional Preferentea

Presidente: Jon Alustiza

Entrenador: Juanan Cruz

2009/10 – Erregional Preferentea

Presidente: ASIER MURUA

Entrenador: Iñaki Garai / 2. Entrenatzailea: Eñaut Urbizu

2008/09 – 1. Erregionala

5. Lekua

Presidente: Asier Murua

Entrenador: Iñaki Garai / 2º entrenador:Eñaut Urbizu

2007/08 – Primera R1. Erregionalaegional

Presidente: Francis Núñez

Entrenador: Iñaki Aranzadi

2006/07 – Preferentea

18. postuan, jeitsiera 1. errejionalera

Presidente: FRANCISCO NUÑEZ

Entrenador: ANTONIO DALEANO (destituido) - IÑAKI ARANZADI

2005/06 – 1. Erregionala

1. errejionaleko Txapelduna, Gorengoen mailara igoera

Presidente: LUIS MOLINA

Entrenador: IÑAKI ESKISABEL

2004/05 – Preferentea

Presidente: LUIS MOLINA

Entrenador: ARANZADI-BADIOLA

2003/04 – Preferentea

Presidente: KOLDO MADARIAGA

Entrenador: ARANZADI-BADIOLA

2002/03 – 1. Erregionala

1. errejionaleko azpi-txapeldun – igoera

Presidente: SERAFÍN GARCIANDIA

Entrenador: ARANZADI-BADIOLA

2001/02 – Preferentea

Presidente: VALENTIN BARRENA

Entrenador: AITOR ALVAREZ ARCAIA

2000/01 – Preferentea

Presidente: VALENTIN BARRENA

Entrenador: JUAN Mª MUSTI MUJIKA

1999/00 – Preferentea

Presidente: VALENTIN BARRENA

Entrenador: JUAN Mª MUJIKA

1998/99 – Preferentea

Presidente: VALENTIN BARRENA

Entrenador: JUAN Mª MUJIKA

1997/98 – Preferentea

Presidente: VICTOR ANSORENA

Entrenador: JESUS Mª ETXEBERRIA

1996/97 – 3. Maila

Presidente: VICTOR ANSORENA

Entrenador: IÑAKI CECIAGA

1995/96 – 3. Maila

Presidente: VICTOR ANSORENA

Entrenador: JESUS Mª BIAIN - IÑAKI ALDALUR

1994/95 – 3. Maila

Presidente: VICTOR ANSORENA

Entrenador: JESUS Mª BIAIN - IÑAKI ALDALUR

1993/94 – 3. Maila

Presidente: VICTOR ANSORENA

Entrenador: JESUS Mª BIAIN - IÑAKI ALDALUR

1991/92 – Preferentea

Presidente: VICTOR ANSORENA

Entrenador: JESUS Mª BIAIN - IÑAKI ALDALUR

1990/91 – Preferentea

Presidente: ANSELMO PORTILLO

Entrenador: DELFIN MORENO

1989/90 – Preferentea

Presidente: MANOLO VIEDMA

Entrenador: DELFIN MORENO

1988/89 – Preferentea

Presidente: MANOLO VIEDMA

Entrenador: LUIS HERAS

1987/88 – Preferentea

Presidente: MANOLO VIEDMA

Entrenador: LUIS HERAS

1986/87 – Preferentea

Presidente: JOSE AGUSTIN QUEVEDO

Entrenador: IÑAKI ALDALUR

1985/86 – Preferentea

Presidente: JOSE AGUSTIN QUEVEDO

Entrenador: DELFIN MORENO

1984/85 – 1. Erregionala

Presidente: ANSELMO PORTILLO

Entrenador: DELFIN MORENO

1983/84 – Preferentea

Presidente: ANSELMO PORTILLO

Entrenador: DELFIN MORENO

1982/83 – Preferentea

Presidente: ANSELMO PORTILLO

Entrenador: JUAN CARLOS ABASOLO

1981/82 – Preferentea

Presidente: FERNANDO BERT-ANSELMO PORTILLO

Entrenador: JUANJO ALDAMA

1980/81 – Preferentea

Presidente: JOSE ANTONIO AUSIN

Entrenador: JUANJO ALDAMA

1979/80 – Preferentea

Presidente: JOSE ANTONIO AUSIN

Entrenador: JUANJO ALDAMA

1978/79 – Preferentea

Presidente: VICENTE MESONERO

Entrenador: JUANJO ARRIETA

1977/78 – Preferentea

Presidente: VICENTE MESONERO

Entrenador: UANJO ARRIETA

1976/77 – Preferentea

Presidente: JOSE LUIS RUIZ

Entrenador: JUANJO ARRIETA

1975/76 – Preferentea

Presidente: JOSE LUIS RUIZ

Entrenador: JUANJO ARRIETA

1974/75 – Preferentea

Presidente: VICENTE QUEVEDO

Entrenador: PONTXO

1973/74 – Preferentea

Presidente: VICENTE QUEVEDO

Entrenador: JUAN CARLOS ABASOLO

1972/73 – Preferentea

Txapelduna- Preferentea igoera

Presidente: LUIS URDANGARIN

Entrenador: JUAN CARLOS ABASOLO

1971/72 – 2. Erregionala

Presidente: LUIS URDANGARIN

Entrenador: RAMON MURGUIONDO

Babesleak