Historikoa

2016/17 – Erregional Preferentea

Lehendakaria: Mikel Mesonero

2012/13 – Erregional Preferentea

Lehendakaria: Jon Alustiza

Entrenatzailea: Juanan Cruz

2009/10 – Erregional Preferentea

Lehendakaria: ASIER MURUA

Entrenatzailea: Iñaki Garai / 2. Entrenatzailea: Eñaut Urbizu

2008/09 – 1. Erregionala

5. Lekua

Lehendakaria: Asier Murua

Entrenatzailea: Iñaki Garai / 2º entrenador:Eñaut Urbizu

2007/08 – Primera R1. Erregionalaegional

Lehendakaria: Francis Núñez

Entrenatzailea: Iñaki Aranzadi

2006/07 – Preferentea

18. postuan, jeitsiera 1. errejionalera

Lehendakaria: FRANCISCO NUÑEZ

Entrenatzailea: ANTONIO DALEANO (destituido) - IÑAKI ARANZADI

2005/06 – 1. Erregionala

1. errejionaleko Txapelduna, Gorengoen mailara igoera

Lehendakaria: LUIS MOLINA

Entrenatzailea: IÑAKI ESKISABEL

2004/05 – Preferentea

Lehendakaria: LUIS MOLINA

Entrenatzailea: ARANZADI-BADIOLA

2003/04 – Preferentea

Lehendakaria: KOLDO MADARIAGA

Entrenatzailea: ARANZADI-BADIOLA

2002/03 – 1. Erregionala

1. errejionaleko azpi-txapeldun – igoera

Lehendakaria: SERAFÍN GARCIANDIA

Entrenatzailea: ARANZADI-BADIOLA

2001/02 – Preferentea

Lehendakaria: VALENTIN BARRENA

Entrenatzailea: AITOR ALVAREZ ARCAIA

2000/01 – Preferentea

Lehendakaria: VALENTIN BARRENA

Entrenatzailea: JUAN Mª MUSTI MUJIKA

1999/00 – Preferentea

Lehendakaria: VALENTIN BARRENA

Entrenatzailea: JUAN Mª MUJIKA

1998/99 – Preferentea

Lehendakaria: VALENTIN BARRENA

Entrenatzailea: JUAN Mª MUJIKA

1997/98 – Preferentea

Lehendakaria: VICTOR ANSORENA

Entrenatzailea: JESUS Mª ETXEBERRIA

1996/97 – 3. Maila

Lehendakaria: VICTOR ANSORENA

Entrenatzailea: IÑAKI CECIAGA

1995/96 – 3. Maila

Lehendakaria: VICTOR ANSORENA

Entrenatzailea: JESUS Mª BIAIN - IÑAKI ALDALUR

1994/95 – 3. Maila

Lehendakaria: VICTOR ANSORENA

Entrenatzailea: JESUS Mª BIAIN - IÑAKI ALDALUR

1993/94 – 3. Maila

Lehendakaria: VICTOR ANSORENA

Entrenatzailea: JESUS Mª BIAIN - IÑAKI ALDALUR

1991/92 – Preferentea

Lehendakaria: VICTOR ANSORENA

Entrenatzailea: JESUS Mª BIAIN - IÑAKI ALDALUR

1990/91 – Preferentea

Lehendakaria: ANSELMO PORTILLO

Entrenatzailea: DELFIN MORENO

1989/90 – Preferentea

Lehendakaria: MANOLO VIEDMA

Entrenatzailea: DELFIN MORENO

1988/89 – Preferentea

Lehendakaria: MANOLO VIEDMA

Entrenatzailea: LUIS HERAS

1987/88 – Preferentea

Lehendakaria: MANOLO VIEDMA

Entrenatzailea: LUIS HERAS

1986/87 – Preferentea

Lehendakaria: JOSE AGUSTIN QUEVEDO

Entrenatzailea: IÑAKI ALDALUR

1985/86 – Preferentea

Lehendakaria: JOSE AGUSTIN QUEVEDO

Entrenatzailea: DELFIN MORENO

1984/85 – 1. Erregionala

Lehendakaria: ANSELMO PORTILLO

Entrenatzailea: DELFIN MORENO

1983/84 – Preferentea

Lehendakaria: ANSELMO PORTILLO

Entrenatzailea: DELFIN MORENO

1982/83 – Preferentea

Lehendakaria: ANSELMO PORTILLO

Entrenatzailea: JUAN CARLOS ABASOLO

1981/82 – Preferentea

Lehendakaria: FERNANDO BERT-ANSELMO PORTILLO

Entrenatzailea: JUANJO ALDAMA

1980/81 – Preferentea

Lehendakaria: JOSE ANTONIO AUSIN

Entrenatzailea: JUANJO ALDAMA

1979/80 – Preferentea

Lehendakaria: JOSE ANTONIO AUSIN

Entrenatzailea: JUANJO ALDAMA

1978/79 – Preferentea

Lehendakaria: VICENTE MESONERO

Entrenatzailea: JUANJO ARRIETA

1977/78 – Preferentea

Lehendakaria: VICENTE MESONERO

Entrenatzailea: UANJO ARRIETA

1976/77 – Preferentea

Lehendakaria: JOSE LUIS RUIZ

Entrenatzailea: JUANJO ARRIETA

1975/76 – Preferentea

Lehendakaria: JOSE LUIS RUIZ

Entrenatzailea: JUANJO ARRIETA

1974/75 – Preferentea

Lehendakaria: VICENTE QUEVEDO

Entrenatzailea: PONTXO

1973/74 – Preferentea

Lehendakaria: VICENTE QUEVEDO

Entrenatzailea: JUAN CARLOS ABASOLO

1972/73 – Preferentea

Txapelduna- Preferentea igoera

Lehendakaria: LUIS URDANGARIN

Entrenatzailea: JUAN CARLOS ABASOLO

1971/72 – 2. Erregionala

Lehendakaria: LUIS URDANGARIN

Entrenatzailea: RAMON MURGUIONDO

Babesleak